misiek - komentarze


Nareszcie ten dzień czyli dzień zakochanych jak ktoś niewie to niech sobie przypomnie kiedy są WALENTYNKI oczywiście że 14 LUTEGO niewiem jak wy ale ten dzień jest zarąbisty.U mnie w szkole było fajowo :) wiecie co się stało jak ktoś jest z trzebini i chodzi do szkoły SP.8 to wie była u nas w szkole bomba a kolega Mati a przy okazji pozdrówka powiedział do mnie tak "że ta bomba jest chyba papierowa " i chyba miał rację no i właśnie musieli zadzwonić do naszej szkoły akurad dzisiaj ale ja sie nie dziwie to jest prawie co 2 dni ale na poczotek 2 semestru hahahaha....... no dobra kończe tom notke prosze o komenty NarX :D




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.03.2005 :: 19:30 :: ayn157.neoplus.adsl.tpnet.pl

*Aneta12*

Obiecałam że będę odwiedzać to odswiedzam chciałabym zębyś też do mnie wpadl i żebys pisał bloga a nie przestał !!! :) ;) :)
16.02.2005 :: 14:21 :: talk.pl

serduszko

ooooooo co to za koment ?? ile masz lat młodzięcze ? heh thx za komcia
15.02.2005 :: 20:07 :: axz52.neoplus.adsl.tpnet.pl

*Aneta12*

Cześć sorry to znowu ja od bloga www.szalonajedenastolatka.blog.onet.pl
proszę napisz mi w notce albo najlepiej na adress
niusia11@vp.pl
gdzie na blogu w talku wkleić kod do hatemlu żeby miec np. zegarek
Proszę napisz mi to dla mnie ważne !! !! !!
;) :) ;)
15.02.2005 :: 18:39 :: talk.pl

serduszko

hej jestes ciekawa/ciekawy jak wyglągam? to zapraszam na mojego bloga umiesciłam tam dzis moją focie prosze o koment
14.02.2005 :: 18:20 :: ayn245.neoplus.adsl.tpnet.pl

Siemka spoko blog !!! Aby tak dalej ja też słucham hip-hopu i jestem o rok młodsza od ciebie !!!
Wpadnij do mnie
www.szalonajedenastolatka.blog.onet.pl
i zostaw mi komcia bo ja cie będę odwiedzac obiecuje !!! I mam nadzieje że ty też !!!

14.02.2005 :: 15:41 :: 195.136.186.3

rudziutka

A zapomniala bym wpisz mi się terz do komenta owa nocia rudziutka.talk.pl PA PA PA :*
14.02.2005 :: 15:40 :: 195.136.186.3

rudziutka

Dzięki za wpisanie mi się dobloga i oczywiście do księgi i w takim sposobenm jak ktoś bedzie mi komentował bloga to się będze odzwdzięczała cześć Misiek
Talk.pl :: Wróć